1- OGM ÇALIŞANLARI İÇİN ÖZEL

OGM ÇALIŞANLARI için bir İLK!

 

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI NEDİR?

Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), tüm personelimize; çok düşük primlerle sağlık sigortası sahibi olmasını ve bu sigorta ile tüm Türkiye’de geçerli olacak şekilde, SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerli, fark ücreti ödemeden, yatarak ve ayakta tedavilerinizi, ileri tanı yöntemleri tanı amaçlı görüntüleme işlemleri ve COVID 19 tedavisini karşılar.

NASIL MI?

OGEM-VAK tarafından düzenlenen bu özel anlaşma ile MAPFRE SİGORTA güvencesinde  tüm personelimize SGK ile anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok!

İnanılmaz uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, anlaşmalı hastanelerden fark ödemeden yararlanın.

TSS kapsamında OGM personelimizin eşi, çocukları ve birinci derece yakınları bu özel kampanyadan aynı şart ve primlerde yararlanabilir.

Yepyeni bir dönem başlıyor!

  • Türkiye geneli tüm branşlarda 500 den fazla anlaşmalı hastane
  • Geçmişten gelen tanısı konulmamış rahatsızlıklar için bekleme süresi yok!!!!
  • Onkoloji ve Kalp hastalıkları için ek prim alınmadan tedavi imkanı (TOBB ve Ankara Güven Hastanesi)
  • Tüm branşlarda tüm Türkiye’de LIV HOSPITAL anlaşmalı kurum
  • Radyoloji, Fizik tedavi ve rehabilitasyon teminata dahildir
  • Acil diş teminatı (bknz. acil diş teminatı)
  • 0 - 17 yaş arası bireyleri tek başına sigortalatma İMKANI
  • Brüt üzerinden maaş alan personel vergi indirimi avantajından faydalanır
  • COVID19 tedavisi

 

Yepyeni bir dönem başlıyor!


Özel sağlık kurumlarında SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla sunduğumuz Fark Yok Sağlık Sigortası’na ekonomik prim ve uygun ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Fark Yok Sağlık Sigortası ürününe özel olarak oluşturduğumuz anlaşmalı sağlık kurumlarında, Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı tüm branşlardan ve SGK anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerin sunduğu nitelikli sağlık hizmetlerinden (gerek ayakta gerekse yatarak tedavilerde) teminat kapsamı dâhilinde yararlanabileceksiniz.

Bekleme süresi, tanısı konulmamış geçmişten gelen herhangi bir rahatsızlık için ameliyat gerektiren ya da ayakta tedavi teminat kapsamındadır.

Bütün dünyayı etkisi altına alan COVID19 hastalığının tedavisini karşılıyor.


 

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİMİZE

ÖZEL İNDİRİMLİ FİYATIMIZ

31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Başvurularınızı bu tarihe kadar yapmanız gerekmektedir.

2021 itibari ile özel indirimli fiyatlarımız güncellenecektir.

 

Detaylı bilgi ve destek için 0312 472 3311

[email protected]

 

 

 

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından kapsama alınan genel sağlık sigortalısı ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin, MAPFRE SİGORTA’nın belirlemiş olduğu Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşmeli / protokollü sağlık hizmet sunucularından sağlık hizmeti alması sırasında oluşabilecek ilave ücretleri Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Fark Yok Sağlık Sigortası özel şartları dâhilinde teminat altına alınmıştır.